סיפורי מטופלים מהספר לאהוב במאה ה-21

 מרטין – גילתה עולם שלם של אורגזמות

מרטין, רופאת נשים בת ארבעים וחמש, הגיעה אלי לייעוץ ולבדיקה מפני שחשבה שאין לה דגדגן, ובגלל זה לא חוותה מימיה אורגזמה דגדגנית. מהר מאוד התברר שלא חוותה גם אורגזמה נרתיקית, לא לבד ולא בזוג.

בהסתכלות פשוטה באמת לא נצפו ראש הדגדגן או גופו וגם לא דגדגן מכוסה, אולם לאחר מגע פיזי חזק התגלה הדגדגן היכן שהיה אמור להיות. הוא פשוט היה "קבור" ומוסתר במלואו מתחת לעור, ולפיכך נדרש לחץ ממוקד יותר כדי לגרום לו להגיב. לאחר שנמצאה האבדה, הצליחה המטופלת לגלות את האורגזמה בעזרת גירוי ממוקד וחזק מאוד.

על שלושה סוגי דגדגן דיברה תורה… למה חשוב ואיך מגלים את ההנאה הדגדגנית ולאיזה סוג את שייכת?

לאהוב במאה ה 21.

חנה – מי אמר שנשים חרדיות לא יכולות להיות נועזות במיטה?

חנה, צעירה חרדית מבני ברק, הוזהרה על ידי אחת מאחיותיה, שנישאה לפניה, שהאקט המיני מאכזב ואף מכאיב מאוד. בעלה של אותה אחות טען בבית הדין הרבני שאשתו היא אישה מורדת כי היא מסרבת לקיים איתו יחסי אישות. חנה הבתולה והטהורה בת השמונה־עשרה עמדה להינשא לבחור ישיבה בתול גם הוא ומשולל כל ידע וניסיון מיני. מחשש פן יתלונן עליה ועל תפקודה במיטה, כפי שקרה לאחותה, החליטה חנה להתאמן לפני ליל הכלולות. בהיעדר כל גישה להדרכה מינית בעולם החרדי פנתה חנה לסרטים פורנוגרפיים באינטרנט, והיתה משוכנעת שכך נראים חיי המין האמיתיים של החילונים.

לאחר חתונה חרדית בהפרדה בין גברים ונשים מצאו עצמם הנאהבים הטריים בחדר קטן במלון. הבעל המבוהל מהתרגשות ומבורות נשכב במיטה והמתין לאשתו הביישנית שתצא מחדר האמבטיה. לפתע הופיעה חנה בדלת כשהיא לבושה בתחתונים ובחזייה בצבע שחור ובחגורת ביריות, לרגליה נעלי סטילטו ועל פניה איפור שערורייתי. לאחר רגע של הפתעה התאושש הבעל והזמין אותה להתקרב אליו. הוא בקושי החל ללטף את פניה וכבר היא פצחה בצרחות עונג, כפי שעשו השחקניות בסרטי הפורנו שצפתה בהם. הבעל המסכן נבהל, איבד את עשתונותיו, וכך הגיע לסיומו ליל הכלולות שלהם. למחרת התלונן הבעל באוזני רבו על התנהגות אשתו. חנה נאלצה בסופו של דבר להסביר לדייני בית הדין הרבני את השתלשלות העניינים שהביאה אותה לנהוג כפי שנהגה, ולספר להם שחששה פן יכריזו עליה שהיא אישה מורדת, ממש כמו אחותה.

נשים חרדיות חשופות אפילו יותר מצעירות חילוניות לנזקי הפורנוגרפיה באינטרנט.

איך להעביר לבנותינו מסרים נכונים על מיניות וסיפוק מיני בספר "לאהוב במאה ה 21".

ז'ראר – "לא מכיר אישה שלא גומרת"

ז'ראר בן החמישים ושתיים הוא גבר גבוה ובנוי לתלפיות, חובב נלהב של כפר הנופש הנטוריסטי בקאפ ד'אגד שבדרום צרפת ושל הלילות נטולי העכבות והמטורפים שם, שבהם הנשים נחשבות למלכות. זה עשרים וחמש שנה הוא מבלה שבועיים מדי קיץ בסדום ועמורה מודרנית זו עם אותם חברים.

ז'ראר הוא אדם בעל כישרון טכני מפותח, מנהל מוסך שמגלה סקרנות רבה בכל נושא. באחד המועדונים בכפר הוא אלתר מעין סדנה על אחת הספות. ברגע שהוא מתיישב עליה, משתרך לצדו תור ארוך של נשים הממתינות שיחדיר את אצבעותיו לתוך הנרתיק שלהן ויגרום להן לשפוך. וזה מצליח לו בכל פעם מחדש. המוסכניק הזה מכיר את אזור הג'י יותר מכפי שמכירים אותו גינקולוגים מוסמכים רבים, פשוט מפני שהוא מתעניין באמת בגוף האישה ובמבנהו, בלי שיתעמק בו יותר מדי, במלוא מובן המילה.

אם אתם לא תעניקו לילדכם חינוך מיני הם ישאבו אותו מאתרי פורנו

ויום אחד, כשבתי היתה כבת אחת־עשרה, הגעתי להרצות לפני התלמידים בבית ספרה. לא הופתעתי לגלות כי רובם המכריע של בני כיתתה כבר נתקלו בפורנוגרפיה באינטרנט, אבל בכל פעם שדיברתי על דברים כגון לעשות אהבה, לאונן, להתנשק, ליהנות, להיות מאוהב, הם הגיבו בצחקוקים ובגיחוכים נבוכים לפני הבנות בשר־ודם בכיתה. מה שברצוני לומר הוא שאפשר להיות מומחה לסרטים פורנוגרפיים באינטרנט ובכל זאת להתבייש לנשק ילדה אמיתית.

הורים צריכים להבין שמוטל עליהם תפקיד חשוב ביכולת של ילדיהם להחזיק בפרדוקס הזה בלי להינזק, משום שכל כישלון בבגרות מסיג אותנו לאחור, אל הפנטזיות המוקדמות והאינפנטיליות שלנו, אל הפחדים המיניים הראשונים שלנו, ועלינו להתחיל מבראשית לגדול ולהתפתח כראוי.

איך ואילו מסרים הורים חייבים להקדים לילדיהם לפני וכדי שלא יקבלו את החינוך המיני שלהם מאתרי פורנו?

קודם כל תחזיקו בסלון במקום בולט ונגיש את הספר "לאהוב במאה ה21 ". זה כבר חצי מהעבודה.

אורית – כבר שכחה מה זה לזייף

אורית, עורכת דין כבת שלושים המתגוררת בתל אביב, הגיעה אלי לטיפול לאחר פיאסקו במיטה. אחד המאהבים האחרונים שלה "תפס אותה על חם". ברגע שהתחילה לגנוח מעונג כהרגלה, זמן קצר לאחר החדירה, עצר לפתע המאהב ושאל אותה למה היא מזייפת. אורית היתה נסערת מאוד, ומיהרה להכחיש זאת מכול וכול. הוא לא האמין לה ממש, והם החליפו נושא.

אולם הפחד להיתפס שוב בקלקלתה בשעת מעשה לא הרפה ממנה והביא אותה להתייעץ עימי. היא הסבירה לי שדי מוקדם הבינה שקשה לה לגמור, אבל היתה נבוכה מכך וחששה להיתפס כשמרנית בעיני בני הזוג שלה. היא פחדה גם שהם יעזבו אותה בגלל "נכותה". לכן החליטה לקצר את המשחק המקדים, שממילא לא נהנתה ממנו, ולשחזר את הגניחות שגונחות השחקניות בסרטים האמריקאיים ברגע החדירה.

הסוף לזיוף אורגזמות! איך להגיע למולטי אורגזמה, צעד אחר צעד, בספרו של ד"ר דריי "לאהוב במאה ה 21" .

שרון – חלמה על בן מאז ומעולם

שרון בת השלושים ושתיים מתל אביב הגיעה אלי לייעוץ עקב עייפות ומצב רוח ירוד. בפגישה סיפרה כי יצאה בדמעות ממרפאתו של רופא הנשים שלה לאחר שבישר לה במהלך בדיקת האולטרסאונד שהיא נושאת ברחמה בת שנייה. עוד בת. עוד אחת.

במקרה של שרון היתה לי ההזדמנות להתערב בזמן הנכון למען התינוקת. הסברתי לשרון כי שישה או שבעה חודשי היריון ברחמה של אם שאינה מסוגלת לקבל את התינוקת קבלה מלאה, ישפיעו לרעה על הילדה לא רק במהלך ההיריון, אלא במשך כל חייה.

י' תפסה את אבא של מאונן ומאז היא לא מסוגלת לקיים יחסי מין

כשהייתה בת 11, מטופלת שלי גילתה בשוגג בהיסטוריית הגלישה של המחשב המשפחתי אתרי פורנו, וכך התוודעה לפנטזיות המיניות של אביה. היא דמיינה את אביה מגורה מול סצנות מין אגרסיביות למדי, הרגישה שהההתנהגות הזאת משפילה נשים בכלל ואותה בפרט, והתקשתה להתגבר על כך כל ילדותה. היא לא היתה מסוגלת לתת לו לגעת בה או לנשק אותה, וגם לא להסביר למה. כשגילתה בד בבד את רזי גופה, דחתה אותו ואת הקרבה אליו בגלל התמונות במחשב שנחקקו בזיכרונה.

לכשהתבגרה, לא היתה מסוגלת לעסוק בכל פעילות מינית, ובכלל זה אוננות בלי שתצוף במוחה דמותו של אביה, וזו דיכאה מיד את הריגוש המיני והותירה בה תחושת גועל עצומה. כשנפגשתי איתה לראשונה עדיין היתה בתולה, אף שהיה לה חבר מגיל שש־עשרה. היא דרשה ממנו להבטיח לה שלעולם לא יצפה בסרטים פורנוגרפיים. הם ניסו לבצע חדירה זה כשנה אך ללא הצלחה, שכן כל ניסיונות החדירה הכאיבו לה מדי. נדרשו עבודה רבה על הפן הגופני של החדירה עם פיזיותרפיסטית ושעות רבות של טיפול פסיכוסקסואלי, תחילה איתה ולאחר מכן בשיתוף החבר, ולבסוף מעבר למגורים משותפים הרחק מהוריה, עד שהצליחה לגלות סוף־סוף ועל פי הסדר הנכון את התשוקה, את האורגזמה ואז את הנאות החדירה. עד היום אביה אינו מודע לנזק שגרם לה שלא בידיעתו.

לא פשוט להיות הורה למתבגרים במאה ה 21. אנחנו גדלנו בעולם אחר. שום דבר לא הכין אותנו לשליטה של המדיה במסרים שלאורם גדלים ילדינו.

איך להגן על הילדים שלנו מפני פורנו, ומפני דימויי גוף בלתי אפשריים ואיך להעביר להם מסרים נכונים על גוף, אהבה, סקס והנאה בספר "לאהוב במאה ה21".

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו