הגדלת איבר המין ללא ניתוח – השיטה הבטוחה

הגדלת הפין

גברים רבים חולמים על הגדלת פין. כרופא סקסולוג, אני מציע ללקוחותי את האפשרות לספק את הרצון באמצעות לימוד טכניקות להיות מאהב טוב יותר, או בהמלצה על השיטה הבטוחה ביותר עבור הגדלת איבר המין שלהם ללא ניתוח – הזרקת חומצה היאלורונית.

רוב הגברים חוששים שאיבר המין שלהם קטן מדי ועל פי סקרים שונים, כ-60% מהגברים היו מעוניינים בהגדלת איבר המין שלהם. התחושה הזו פוגעת בדימוי העצמי שלהם ובתפיסה שלהם את היכולת שלהם להיות מאהבים טובים, אך האם היא מוצדקת?

מכיוון שהנתונים מראים שלמעלה מ-50% מהגברים מעוניינים בהגדלת הפין, ברור כי לרובם יש איבר מין בגודל ממוצע לכל הפחות. אם כך, מדוע רבים מחפשים פתרונות לעיבוי, הארכה והגדלה של איבר המין הגברי?

הסיבה לכך היא בעיה של דימוי גוף, ולא בעיה בגודל האיבר. יתרה מכך, כרופא וסקסולוג, אני מלמד את מטופלי, שכדי להיות מאהב טוב,  אדם צריך להרגיש טוב עם גופו, להיות קשוב לבן/בת הזוג ולהשקיע בלימוד טכניקות מיניות להנאה של שני בני הזוג. הגודל הפיזיולוגי – משמעותי הרבה פחות.

ואם אני בכל זאת רוצה להגדיל את איבר המין?

ישנם גברים שרכשו את הטכניקה להיות מאהבים טובים יותר, ועדיין לא מצליחים להשתחרר מהתחושה שהגדלת אורך הפין בכמה סנטימטרים נוספים תתן להם בטחון עצמי, ששום טיפול אחר לא יצליח לתת להם. עבורם, החלטתי לסקור שיטות להגדלת איבר המין שנמצאות בשוק ולהמליץ על הבטוחה מביניהם.

ראשית, חשוב להתריע כי השוק מוצף בשפע של פרסומים לכל מיני שיטות להגדלת הפין, שמידת יעילותן מפוקפקת ביותר ועלולה אפילו לגרום נזק של ממש. בתור רופא וסקסולוג, עדיין לא נתקלתי בכדור, אבקה או תמצית צמחית שבאמת מצליחים להגדיל את הפין. כמו כן חשוב לומר כי השיטות הביתיות יכולות לגרום לסיכונים בטווח הארוך שאף עלולים להוביל לאימפוטנציה.

אם אתם סובלים מבעיות תפקוד מיני, ו/או שפיכה מהירה, אני ממליץ לכם על טיפול למאהבים מתקדמים – טיפול חדשני לשיפור חיי המין, המשלב בין טיפול בשפיכה מוקדמת, בעיות זיקפה והגדלת איבר המין.

הגדלת הפין בלי ניתוח – שיטה מומלצת ויעילה

השיטה היחידה להגדלת איבר המין שעליה אני ממליץ לפציינטים שלי, היא הזרקות של חומצה היאלורונית מתחת לעור איבר המין (כמו החומר שמזריקים לקמטי הבעה בפנים).

בהזרקת חומצה היאלורונית מסוג מאקרוליין, הרופא מייעץ לפציינט כמה מזרקים יביאו אותו לתוצאה המבוקשת. ההזרקה מתבצעת תחת הרדמה מקומית והשפעתה נמשכת כשנתיים. המראה המתקבל יפה , גדול וטבעי לגמרי למראה ולמגע. לאחר מכן החומר, שקיים באופן טבעי בגוף, ברובו נספג ומתכלה.

למידע נוסף והתייעצות, התקשר ‭072-3952631 או צור קשר דרך האתר

לפני שבוחרים רופא להגדלת פין, חשוב לוודא:

 • שהחומר המוזרק מאושר על ידי משרד בריאות בארץ ובחו"ל
 • שהרופא שמזריק אותה יהיה בעל אישור להזריק את החומר
 • שהרופא מנוסה בתהליך של הגדלת איבר המין באמצעות הזרקות
 • שלרופא יש הבנה וידע בתפקוד מיני  – הגדלה עושים רק אצל ברפואת הגבר!

יתרונות השימוש בחומצה היאלורונית לטובת הגדלת איבר המין:

 • תוצאה מיידית!
 • ללא ניתוח, ללא אשפוז וללא זמן החלמה
 • טיפול קל ופשוט בהזרקה מקומית של חומר מילוי בטוח ומתקדם באישור משרד הבריאות
 • טיפול שנמשך כ-20 דקות ומביא מיידית למראה איבר מין  גדול וטבעי לגמרי!
 • עיבוי איבר המין והארכתו ב-2-3 ס"מ בממוצע, בעיקר ברפיון
 • איבר המין נשאר גדול יותר ממה שהיה לפני ההזרקה גם לאחר ספיגת החומר
 • ניתן לחזור על הטיפול שוב ושוב

הטיפול מתבצע בקליניקה דיסקרטית, אצל רופא סקסולוג אנדרולוג מומחה ברפואת הגבר.

*חשוב לציין שהטיפול מיועד לגברים שסיימו את ההתפתחות המינית שלהם בלבד.

למידע נוסף והתייעצות, התקשר ‭072-3952631 או צור קשר דרך האתר

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו