מדריך למיניות נפלאה מגיל 50

נולדתי וחייתי כל שנותיי בצרפת. פסקול חיי היו השנסונים של גברים ונשים במיטב שנותיהם המתרפקים על אהבת נעוריהם, ומכך התעצבה האמונה הפטאלית שלי ברומנטיקה, בבשלות הרגש ובכמיהה האנושית לאסתטיקה, למגע ולמין בכל גיל. אני מתרגש מאנשים מאוהבים בני 50+, אני מאמין שאנחנו במיטבנו כמאהבים בגיל זה. הדרך המקצועית שבחרתי בה, היא להיות מטפל זוגי מסוג מיוחד. מטפל זוגי שמשתמש בידע ובכלים של איש מדע, רופא. כל תוכנית הלימודים וההכשרה המקצועית שלי היתה בנוייה כך, שאוכל לעזור למטופלי לבנות ולשמר חיי אהבה מלאי תשוקה וסיפוק עם בן הזוג שלהם.

מדע הסקסולוגיה מתמודד עם צרכים אנושיים שאף אחד לא חשב עליהם לפני ארבעים שנה. מאז ומעולם, מין היה קשור או לרבייה, או לפורקן עבור גברים צעירים. המהפכה המינית, התקשורתית, התרבות והחינוך המערביים והגידול בתוחלת וברמת החיים מביאים נשים, רווקים, ואנשים בוגרים לא להתפשר על חיים מספקים מכל בחינה, ריגשית, מינית וזוגית.

לסקסולוגיה הרפואית יש פתרונות נהדרים להשלים את התפקוד הגופני ולהתאים אותו לחשק, לרגש ולרצון של גברים ונשים בגיל המעבר בני 50 + באינטימיות ומין.

כתבתי את המדריך הזה כי השליחות שלי, כרופא סקסולוג ומטפל זוגי, היא "לנצח" עבורכם את החולשות האנושיות, את הטבע ואת הדעות הקדומות, וללמד אתכם, בני ה-50+ ,ליהנות מכל הטוב וממין נפלא עד מאה ועשרים.

אנשים טועים וחושבים שמיניות היא מאגר מתכלה. האמת היא הפוכה: גברים ונשים שרוצים לשמור על גוף מתפקד מינית גם בגיל המעבר, חייבים לשמור על חיי מין סדירים כל החיים. כמו שריר שלא משתמשים בו, גם תפקוד מיני עתיד לדעוך אם לא מפעילים אותו. הפסקה ארוכה ביחסי מין בגילאים מאוחרים, יכולה לגרום לבעיות כשנרצה לחזור ולתפקד מינית.

אל תפחדו מההגדרה "גיל המעבר". זו לא הגדרה של מחלה ולא של הזדקנות. בסך הכול מדובר בירידה ברמת האסטרוגנים וההורמונים בדם. אפשר להחליט לטפל בזה ולא לחוות את הירידה הזו.

ההחלטה לא להזדקן הורמונאלית וגם לא להזדקן מינית נתונה לנו היום, והאיזון ההורמונאלי מושג בעזרת הזרקה או מריחה של הורמונים אצל רופא סקסולוג, אחרי שהוא מוודא שתוצאות בדיקות הדם מאפשרות טיפול כזה.

הערכים בבדיקות הדם לנשים וגברים שמתלוננים על שינויים מיניים לא רצויים בגיל המעבר, מפורטים במדריך זה.

אנשים בני 50 + שבוחרים לא לקבל ייעוץ וטיפול רפואי בנושא גיל מעבר הם בדרך כלל כאלה שחיי מין לא יחסרו להם. צריך עבר טוב וחיובי של המערכת הזוגית והמינית, כדי שנרצה לשמור על כושר וחשק מיני בשנים הבאות.

סקס בגיל הזהב

מיניות לאחר הפסקת הווסת

הייתי רוצה לפתוח בניפוץ מיתוס: הפסקת הוסת אין פירושה סיומם של חיי המין שלך! האמת היא שהכול תלוי בך – אם תרצי בהם, [...]
המשך לקרוא
דימוי גוף של גבר מושך

מיניות טובה בגיל המעבר – סרטון וידאו

ד"ר דריי מסביר על התפקוד המיני אחרי גיל 50 ועל האפשרות להנות מחיי מין מהנים ובריאים גם בגיל מבוגר:
המשך לקרוא
סקס בגיל השלישי

טיפול בתופעות גיל המעבר

בדיקות דם מומלצות לגברים בני 40+,שחשים בירידה בתפקוד המיני: הטיפול ההורמונאלי להשלמת רמות הטסטוסטרון ניתן בזריקה או בג'ל, פעם בחודש, לאורך מספר חודשים, [...]
המשך לקרוא
הפסקת המחזור החודשי

הפסקת המחזור החודשי והשפעתה על מיניות האישה

בעתידה של כל ילדה פזורים מעברים שונים, שכל אחד מהם ישפיע ויטלטל את גופה ורגשותיה. מעבר מילדה לנערה והשלמת תהליך התבגרות מיני שבסופו [...]
המשך לקרוא
סקס בגיל המעבר

מיניות הגבר בגיל המעבר

כולנו יודעים על קיומו של גיל מעבר בקרב נשים, אולם אנחנו כמעט ולא מודעים לעובדה שגיל המעבר "תוקף" גם גברים. חוסר המודעות נעוץ [...]
המשך לקרוא
סקס בגיל השלישי

כל הסיבות להינות ממיניות נפלאה בגיל המעבר ואחרי גיל 50

לא נדיר למצוא בסרטים צרפתיים שחקניות בנות חמישים, שישים ושבעים בתפקיד הראשי של המאהבת בסיפור אהבה. ובסרט בדיוק כמו בחיים. מיניות של אישה [...]
המשך לקרוא

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו