מדריך זוגיות ומיניות – מזוג למשפחה

אגדות הילדים, עליהם גדלנו והם שנתנו לנו השראה רומנטית לחיים האידיאליים שיהיו לנו, לא מספרות לנו מה באמת עשו הנסיך והנסיכה כדי לחיות באושר ועושר ואיך הזוגיות והמיניות שלהם שרדו את ההריונות, הלידות וגידול הנסיכים הקטנים. העלילה מסתיימת במציאת האדם הנכון שחולק אתנו אהבה, אינטימיות ושותפות גורל.

סוף האגדה הוא מקום טוב להתחיל ממנו מסע משותף, בו אנחנו בונים בסיס זוגי חזק ותומך, המבוסס על מיניות טובה, תקשורת זוגית, אמון ובטחון בשני ובשנינו יחד. המטרה היא בניית בסיס זוגי יציב וטוב שיעזור לנו לצלוח את המעבר מזוג צעיר, מאוהב ומלא כוונות טובות, לזוג מאהבים מנוסים, שמקימים משפחה ומנצחים את החיים יחד.

ההרגלים המיניים, התקשורתיים ,הרגשיים והחברתיים שישתרשו עד סוף השנה הראשונה של החיים המשותפים ילוו את הזוג בהמשך חייהם.

בתחילת הקשר, לרוב הזוגות יש זמן וחשק להשקיע האחד בשנייה, אולם עם החתונה ותחילת החיים המשותפים מתווספים באופן טבעי לחצים שונים לחיי היום יום, שמקשים על ניהול חיי זוגיות טובה.

תחילת החיים המשותפים דורשת מבני הזוג להתחיל להגדיר את הדרך בה הם יתייחסו לחיי המין ולמיניות שלהם, לגדל ילדים, לנהל קריירות והשקעות כלכליות משותפות, לקשר עם בני המשפחה המורחבת.

המחויבות הזוגית הגוברת, אחרי טקס החתונה, יכולה להוות טריגר לשיפור ושדרוג הזוגיות והמיניות של בני הזוג. בני הזוג עומדים בפני שנים של שינויים מאוד קיצונים שיכולים להיות חיוביים או שליליים, לחזק או לפגוע גם במיניות וגם בזוגיות.

אז איך להישאר מאהבים וחברים גם בשנים בהם מתחולל המעבר הגופני והנפשי הדרמטי שמתלווה להורות? על הכל במדריך זה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו