שתפו בפנטזיות

איך לגרום לבחורה לגמור

דרך מצוינת לתבל את העניינים עם בן הזוג היא להתמכר יחד לפנטזיות קטנות. לאט ניתן ללמוד להיפתח ולשתף את הרצונות העמוקים והכמוסים שלך איתו, ובמקביל, לקבל הצצה לתוך הראש שלו. ההיכרות הזו נותנת יתרון מיני ובסיס למיניות לוהטת. איך מתחילים? התחילי בפיתוח הפנטזיות שלך.

פנטזיה מינית היא מחשבה מעוררת מינית. שימוש בפנטזיות זו דרך נהדרת לפתח חשק מיני, ודרך הכרחית בכדי להגיע לאורגזמה. היכולת להתנתק, ולדמיין משהו נעים ומיני. ככה מפנטזים. בשלב שני מתחילים לבדוק בעדינות את מוכנות בן הזוג. להבין מה הגבולות שלו. ואז אני מציע שתכתבו, כל אחד 5 פנטזיות פרטיות ומיניות על חתיכות נייר, שימו אותן בקופסה ליד המיטה, וחשפו אותן אחת אחת, בכל מיני הזדמנויות מיוחדות.

תוכלי לכתוב מה שתמיד רצית שמישהו יעשה לך או לתאר את האקט המיני שתמיד רצית לנסות. עודדי אותו להתוודות על פטיש קטן שתמיד הסתיר או על מחשבה יומיומית סקסית או פרועה שחולפת במוחו. אפשר לחלוק פנטזיות על אנשים אחרים, בעלי מקצוע או מישהו שאינכם מכירים, אך שימו את הגבול ואל תזכירו שמות של אנשים המוכרים לכם אישית.

רעיונות לפנטזיות מיניות

אתם יכולים להעמיד פנים שאינכם מכירים אחד את השני, וכך לצאת לבר, כמו שני זרים, ולנסות להבחין ולפתות את השני. אפשר לממש פנטזיה על מציצנות כשהשני מתנהג כאילו אינו יודע שמביטים בו, ו"האובייקט" נהנה מהריגוש של לתת הצגה. את יכולה להתקלח בזמן שהוא מציץ עלייך "בסתר", לגלח את הרגליים בחושניות, לבשל ארוחת ערב כשאת לובשת רק סינור, או לגעת בעצמך בזמן שאת צופה בווידאו ארוטי. תתחלפו בתפקידים. זה יכולה להיות חוויה ארוטית מאוד לצפות ולראות אותו רק כיצור מיני.

פנטזיה נוספת היא לא לחכות שתגיעו הביתה. התחילו לגעת אחד בשני כבר באוטו, בדרך. אולי אפילו תוכלו לעצור במקום בטוח ולהתחיל את המשחק המקדים, גם אם תסיימו במיטה. רק הידיעה שאתם כל כך נמשכים אחד לשנייה כל כך עד שאתם מתחילים את המגע המיני לפני המיטה, היא מאוד ארוטית. גם אם אינכם מרגישים נוח לגעת אחד בשנייה במקום ציבורי, אפשר עדיין לתת מין אורלי במוסך או להתיר את בגדי השני במסדרון בדרך למיטה. דרך נוספת לממש פנטזיה היא לעשות אהבה באמבטיה, במיטה או בחצר מגודרת היטב ופרטית מתחת לכוכבים.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו