8 רעיונות לפנטזיות מיניות

איך סקס עם אביזרי מין ישפר את הזוגיות שלכם

אם את מוצאת את עצמך עוברת שבוע ללא מחשבות ארוטיות, אני ממליץ לך להתחיל לתרגל החלטה מודעת ולהקדיש 10 דקות מדי יום למחשבות על סקס, או במילים אחרות: פנטזיות מיניות. היותך מחוברת למחשבות מעוררות כחלק משגרת היום והתמכרות יומית קצרה לפנטזיות מיניות מכניסה את המוח (שהוא, כאמור, איבר המין החשוב ביותר) לשגרה מינית. ככל שאת חושבת יותר על סקס, את נהיית חושנית יותר, המיניות שלך פורחת ומאפשרת התנהגות מינית יותר בקרבת בן הזוג.

פרקטית, ב-10 הדקות היומיות הללו נסי לשחזר חוויה מינית מעניינת, פנטזי על הפעם הבאה שתשכבי עם בן הזוג, והרשי לעצמך להיסחף בתסריטים דמיוניים על אנשים זרים וסיטואציות הזויות. זכרי: מותר וצריך לפנטז, וגם לא רק על בן הזוג. הוא ממילא ייהנה מהתוצאות, וזה מה שחשוב מבחינתו.
כדי למלא את 10 הדקות היומיות האלו בתוכן ארוטי, קני לך ספר או סרט סקסי שמתאים לך, והעשירי את מלאי הפנטזיות שלך. זכרי שכדי להיכנס להלך רוח שמאפשר פנטזיה את צריכה להיות רגועה, באווירה ניחוחה ופנויה לשחרר את המחשבות.

8 פנטזיות מיניות נשיות נפוצות להתחיל מהן

כניעה: הפנטזיה הנשית הנפוצה ביותר מאפשרת לאישה להיות כנועה מינית, ע"י גבר שתלטן. מישהו בעל עוצמה הכופה עלייך יחסי מין. אל תדאגי, זה בכלל לא אומר שאת רוצה שייתקפו אותך בחיים האמיתיים. בכלל לא. זו רק פנטזיה שמאפשרת לך לעשות דברים שלא היית מעיזה לעשות לולא נכפו עלייך.
מציצנות: מישהו או קבוצת אנשים רואים אותך עושה אהבה, או שזו את שעוקבת אחרי מישהו מוכר או אלמוני שמקיים יחסי מין.
מאהב אבירי ומושלם: גבר חלומות שמספק אותך בדרכים שאף גבר לפניו לא הצליח, מפנק אותך וסוגד לך.
הילדה הרעה: ילדות טובות במיוחד אוהבות לשבור את כל החוקים בפנטזיה המינית שלהן. פנטזיה ללא התנצלויות וללא "מה יגידו". מפתה חדר מלא גברים, שוכבת עם זר שרק הכרת, אגרסיבית ומשיגה כל מי ומה שאת רוצה באותו רגע – ללא התנצלויות.
משתלטת. משתמשת בגבר כבעבד מין. קושרת אותו ומודיעה לו מתי ואיפה לגעת בך.
סקס עם האקס: לפגוש שוב את אותו גבר שזעזע את עולמך, לפתות אותו או להתפתות מחדש ולשחזר את מה שהיה, כשעכשיו את זו שבוחרת איך יסתיים הסיפור.
סקס עם אישה אחרת: פנטזיה נפוצה בעיקר אצל נשים שלא חוו זאת עדיין.
סקס קבוצתי: משלושה פרטנרים עד אירוע רב משתתפים, בו את משתתפת או צופה, לבחירתך.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו