רפואה פונקציונלית תשפר את תפקוד המיני שלכם

רפואה פונקציונלית לטיפול באין אונות

עם רפואה פונקציונלית שמטפלת במקור הבעיה ולא בסימפטום, תוכלו ליהנות מחיי מין מספקים ופעילים ועל הדרך גם לסגל אורחות חיים תקינים ובריאים.

מה זו רפואה פונקציונלית

רפואה פונקציונלית היא שיטת טיפול שמתמקדת בחולה ולא במחלה. המטרה היא להגיע למקור הבעיה שגורמת לסימפטומים ולטפל בה, כדי שהתופעה, הבעיה, או המחלה לא יחזרו על עצמם.

הרפואה הפונקציונלית מטפלת במגוון רחב של בעיות, מחלות והפרעות, ביניהן פגיעה בבריאות המינית שנובעת מדימוי גוף נמוך עקב השמנת יתר, חרדות, שיקום אחרי סיום זוגיות, בבעיות זקפה, אין אונות מוחלטת, בעיות גיל המעבר, ועוד.

מהות הרפואה הפונקציונלית היא למצוא את ההקשר שגורם לבעיות פיזיולוגיות שונות. אם ברפואה הקונבנציונלית יתלונן מטפול שהוא סובל בכאבי בטן וגב, ישלח אותו רופא המשפחה לאורתופד שיבדוק את הגב ולנוירולוג, אולי גסטרולוג, לבדיקת כאבי הבטן. ברפואה פונקציונלית מתמקדים בכל הסימפטומים ומחפשים את הקשר ביניהם, כדי להגיע ל"בעיית העל", המקורית, שגורמת לתחלואים השונים והקשר ביניהם.

כך גם בהקשרים של בריאות מינית: ברפואה הפונקציונלית יתבצע אבחון מקיף, שכולל בדיקות שונות, ביניהן בדיקות מעבדה, בדיקות דם, שתן, רוק, תשאול ושיחה, כדי להכיר את המטופל, את אורחות חייו, ההסטוריה הרפואית שלו, הלחצים בחייו, למשל טראומה, בעיות זוגיות, כלכליות וכדומה, ורק אז, לאחר הבנה מלאה של הרקע הכולל של המטופל, מורכבת לו תוכנית טיפול שמטרתה לאזן ולהחזיר את הגוף, והנפש, למצב תקין, בריא וחיוני.

הרפואה הפונקציונלית משתלבת במערך הטיפול במרפאתו של ד"ר דריי. באופן זה ניתן לטפל בבעיות ספציפיות ומתן פתרון מהיר לאותה הבעיה, ובמקביל, לטפל באופן מקיף וכולל לגורמים לבעיה, כדי למנוע חזרה שלה ולשמור על תפקוד תקין לטווח ארוך. רק כך, עם האמצעים והכלים המשולבים, ניתן להגיע לתוצאות מיטיבות ושיפור ניכר אצל המטופל.

הטיפול הפונקציונלי  עוסק בסיגול והטמעת אורחות חיים שיסייעו לתהליך הטיפולי וישמרו על התוצאות לאורך זמן.

לאחר האבחון המקיף וההיכרות עם המטופל, נמצאים ההקשרים שהובילו אותו מלכתחילה למצב של אין אונות. למשל, התזונה שלו איננה מאוזנת, הוא מנהל אורח חיים יושבני ונטול פעילות גופני, יש מזונות שהוא אפילו אלרגי להם, או לא מגיב להם טוב, הוא לא ישן מספיק, או לא מספיק טוב, וכיוצ"ב.

ההיכרות עם המטופל היא חשובה, כי רק כך אפשר לטפל בו מכל אספקט אפשרי ולא רק לפי מדדים או ערכים שרשומים בספרות הרפואה המערבית, שנסמכת על ערכים אלו ומספקת תרופות בהתאם. כל הבדיקות נשלחות למעבדות בארצות הברית, או אירופה, והתוצאות מתקבלות לאחר כחמישה שבועות.

טיפול מניעתי לטווח ארוך

ההיבט הטיפולי של הרפואה הפונקציונלית הוא של טיפול מניעתי. אם אדם שיש לו נטיות לסוכרת, או כבר סובל מסוכרת, מחלה שרוב הסיכויים שהיא זו שגורמת לאין אונות, יקבל טיפול שמטרתו איזון הסוכרת, הבנת הגורמים שמלכתחילה הביאו אותו לחלות במחלה וסיגול אורחות חיים שישפרו את רמות הסוכר בדם ויטפלו במערכת העצבים. בסופו של התהליך יושגו שתי מטרות חשובות: האחת, חזרה לתפקוד מיני מלא, הודות לטיפול ולתהליך באמצעות גלי קול. הדבר השני שיקרה הוא שהמטופל יסגל אורח חיים תקין ובריא, ובכך ימנע את הישנות התופעה, או ימנע את מחלת הסוכרת (במידה והוא גבולי ולא כבר חולה). סיגול אורחות חיים ברפואה הפונקציונלית מתבססת על המלצות לתזונה שמותאמת אישית למטופל, הנחיה להרגלי חיים שגרתיים, כמו ששימת לב לתנועות, ליציבה, לזמן השינה, טיפול ברגש במידה והוא הגורם לאין אונות, בשילוב עם איזון מטאבולי (גורם עיקרי לאין אונות) והדרכה כוללת ומקיפה לסיגול אורח חיים תקין.

הטיפול כולל הדרכה ולימוד. על המטופל להתחייב להמלצות וההנחיות שניתנות לו, כדי להבטיח לעצמו בריאות תקינה, חיבור יציב של גוף ונפש והקשבה לגוף ומה שמתחולל בו, מאחר והגוף הוא מכונה שיודעת להתריע כשמתרחש בה משהו לא תקין.

עם הסתכלות על המטופל ולאו דווקא על הסימפטום, או לא רק על הסימפטום, וחיפוש מדוקדק ומעמיק אחרי כל הגורמים האפשריים לבעיה ו"תיקון" שלהם, מבטיח לעצמו המטופל פתרון לבעיות מיניות, למשל אין אונות, בטווח הקצר, ותפקוד מיני מלא ויציב בטווח הארוך. כשנמצא המקור, קל יותר לטפל בסימפטום.

לפרטים נוספים, בדיקה ואבחון פונקציונליים והתחלת טיפול מיטיב ומקדם שיסייע לכם לחזור לתפקוד מלא, בריאות מינית טובה ואורח חיים בריא ומאוזן, צרו עמנו קשר ונציגים ממרפאת ד"ר דריי ישמחו לקבוע איתכם פגישת היכרות וייעוץ.

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו