טיפול בבעיות זיקפה בעזרת סיאליס

טיפול בבעיות זקפה בעזרת סיאליס

אחד הפתרונות שאני מציע כמטפל, לגברים צעירים שסובלים מחרדת ביצוע, כלומר מבעיות זקפה כתוצאה מלחץ, חוסר בטחון מיני או מקור נפשי כלשהו (לא גופני), הוא כדור הסיאליס.

מטופלים כאלו שמקיימים יחסי מין סדירים, במסגרת של מערכת יחסים, יכולים ליטול כדור יומיומי, אשר יסייע להם לתפקד באופן מיני ללא חששות, ובאמצעות התפקוד המוצלח, גם לזכות בחזרה בבטחון עצמי בגופם ובזקפה שלהם.

מינון התרופה נמוך מלכתחילה, אני ממשיך להקטין אותו לאחר חודש, בחצי, ולאחר חודש נוסף, ממשיך להקטין את המינון באופן הדרגתי לאפסי. התוצאה? גם פסיכולוגית וגם נפשית, אחוזי ההצלחה של המטופל גבוהים, והוא חש הרבה יותר שליטה על הזיקפה.

חשוב להבין, כי לעיתים, חלק מהמטופלים יוצרים תלות רגשית לסיאליס; אנו שואפים להגיע למצב של תפקוד מיני תקין ומלא בטחון, ללא תרופות כלל. השימוש בסיאליס במינון נמוך, ובאמצעות השיטה של הורדת המינון גם למטופלים אשר התרגלו להשתמש במינון גבוה, יכולה לסייע לגמול את המטופלים מהתלות הרגשית שנוצרה, וההרגל להשתמש בכדור לאורך זמן.

כמטפל זוגי אני מאמין שעיקר העניין הוא לעשות אהבה, ולא להתעסק עם הזיקפה. חשוב יותר להרגיש בנוח, בביטחון, לתת ולקבל, להתמסר, בלי להיות טרודים ולחוצים כתוצאה משאלות ומחשבות על תפקוד. סיאליס, הוא אחד הכלים שמסייעים לי לעזור למטופלים להגיע למקום זה.

במאמר הבא ריכזתי שאלות ותשובות שחזרו על עצמן, על מנת לתת מידע בנוגע לסיאליס.

האם צריך מרשם לסיאליס?

כן . הרופא חייב להתאים למטופל את התרופה. אני ממליץ לא ליטול את התרופה על דעת עצמכם, זה לא כדור נגד כאב ראש. ליטול את התרופה ללא התמיכה שבטיפול נגד חרדת ביצוע או חששות אחרים שמשפיעים על התפקוד המיני, לא בטוח שיעשה את העבודה, ובטח שלא באופן שלם.

חשוב להבין, סיאליס אינה גורמת לזקפה במצב בו אין גירוי מיני. היא לא עובדת על "אוטומט" ולא גורמת לזקפה לכשעצמה. לכן חשוב להתמקד בשלב שלפני הזקפה, ובמה שגורם לזקפה.

מה המינון המומלץ של סיאליס?

סיאליס ניתן ליטול בשלושה מינונים שונים: 5 מ"ג, 10 מ"ג, 20 מ"ג. בואו נעשה זום אין על כל אחד מהמינונים, ונבדוק למי הוא מתאים.

למי מתאים סיאליס 5 מ"ג?

עד כה שמתי לב כי הרבה מהמטופלים שלי אשר רוצים לשפר את הזקפה שלהם, מינון של סיאליס 5 מ"ג הוא הפתרון האופטימלי. הכדור הזה יחסית חדש בארץ, והוא מומלץ למי שמעוניין ליהנות מחיי מין עם זקפה טובה, בלי צורך לתכנן יותר מדי.

יש ליטול את הכדור הזה על בסיס יומיומי, באותה שעה בכל יום, הכדור יתחיל להשפיע החל מהיום החמישי, והשפעתו על שיפור חיי המין נותנת המון ביטחון ושקט.

לעיתים יש תרופות שעל גברים ליטול נגד לחץ דם גבוה, שעלולות לגרום לבעיות זיקפה, המינון של סיאליס 5 מ"ג, מתאים למי שנוטל תרופות אלו, ואפילו מחזק את ההשפעה החיובית של הכדור נגד לחץ הדם הגבוה. אגב, מחקרים מראים כי גם לאחר הפסקת השימוש בסיאליס במינון הזה, יכול להיות שיפור ברמת הזיקפה המקורית.

למי מתאים סיאליס 20 מ"ג?

המינון הזה מומלץ במקרה בו מתוכנן פרק זמן ארוך עם הלך רוח מיני. שימוש בסיאליס 20 מ"ג מתאים למשל לסופ"ש ארוך של תשוקה. אם למשל הסופ"ש מתחיל ביום חמישי לקראת ערב, אפשר ליטול את הכדור הראשון ביום חמישי אחרי הצהריים, כשלוש שעות לפני קיום יחסי המין, וההשפעה שלו תימשך למשך 36 שעות, עד שבת. בשבת אפשר ליטול עוד כדור שישמור על "מתח גבוה" עד יום ראשון בערב.

36 השעות האלו בהן סיאליס 20 מ"ג נמצא בכושר, מסייעות להיכנס למוד של שחרור, חופש, אהבה. אין שום בעיה לשתות אלכוהול ולאכול מה שרוצים, בזמן נטילת הכדור.

הכדור במינון של סיאליס 20 מ"ג לאו דווקא מתאים למי שנמצא במערכת יחסי מין סדירה, אלא יותר למי שמתכנן זמן רצף של הנאה מינית, ורוצה לשמור על ראש שקט באשר לתפקוד ולזקפה. השימוש בסיאליס 20, יגרום לתפקוד מצוין וחסר דאגות.

האם יש תופעות לוואי או סיכונים?

סיאליס יכול לגרום לתופעות לוואי מעטות, אם בכלל. המטופלים מדווחים על כאבי שרירים בירכיים ובגב התחתון, אשר ברוב המקרים נעלמים מעצמם ללא טיפול, לאחר מספר ימים.

חשוב לעדכן את הרופא במידה ונלקחו בעבר תרופות אחרות לטיפול בזקפה.

למי אסור ליטול סיאליס?

 • גברים אשר נוטלים במקביל תרופות ממשפחת הניטראטים, לא יכולים ליטול סיאליס.
 • גברים שעברו אירוע לב או אירוע מוחי בחצי השנה האחרונה, יכולים ליטול סיאליס רק באישור הרופא המטפל בהם.

ואם זה לא עובד?

במידה והסיאליס לא עוזר למטופלים שלי, אני מבקש מהם לערוך בדיקת דם כדי לבדוק ערכים נוספים, ביניהם טוסטסטרון חופשי. ברוב המקרים, מתברר שיש צורך באיזון הורמונאלי נוסף, לאחר שבוצעו בדיקות הדם. במקרה הזה אני מצרף תוספות של טוסטסטרון לטיפול בסיאליס, שיכול לאפשר טיפול יעיל, במידה והכדור לא משפיע בצורה משביעת רצון על הזקפה.

מה טווח המחירים?

ניתן לרכוש סיאליס במחירים נמוכים כאשר רוכשים כמות גדולה של כדורים, ובמחירים גבוהים יותר כאשר רוכשים כמות קטנה של כדורים. הטווח נע בערך בין 10 שקלים ל-20 שקלים לכדור, תלוי כאמור בכמות.

מה ההבדל בין סיאליס לויאגרה?

רובינו מכירים את כדור הויאגרה, כזה שניתן ליטול על מנת להעלות את האונות המינית. מה ההבדל בינו לבין הסיאליס? הנה כמה נקודות מעניינות:

 • זמן ההמראה – הויאגרה מתחילה להשפיע בערך שעה לאחר שנוטלים אותה. הסיאליס מתחיל להשפיע לאחר מספר דקות, אבל חשוב לציין שבמינונים מסויימים יש ליטול אותה חמישה ימים (כדור ביום), עד שתתחיל להשפיע.
 • משך ההשפעה – הויאגרה תקפה למשך של שעתיים עד ארבע שעות. המינון של 20 מ"ג סיאליס יכול להחזיק גם עד 36 שעות.

מה אחוזי ההצלחה של סיאליס?

אחזי ההצלחה של סיאליס עומדים על כ-80%.

איך לזהות אם סיאליס מקורי?

כפי שציינו בתחילת המאמר אין לקנות סיאליס ללא מרשם ומבלי להתייעץ עם רופא, כך אתם יכולים להיות בטוחים שאתם נוטלים את המינון הנכון מצד אחד ומצד שני אתם יכולים להשתמש בתרופה ללא חשש לזיוף שלה. נכון ניתן היום למצוא לא מעט אתרי אינטרנט ונקודות מכירה שמציעות סיאליס במחירים זולים יותר, אך אני לא ממליץ לקנות מגורם שאינו מוסמך וללא האישורים הרלוונטים משום שאתם עלולים להסתכן בזנק בלתי הפיך.

 • לחפש על האריזה את אישור ה-FDA האמריקאי או של משרד הבריאות הישראלי.
 • אם המחיר זול מידי אמורה להדלק לכם נורה אדומה.
 • עלון התרופה – אם מופיעים שמות לא מוכרים של החומרים הפעילים והחברה המייצרת לא מוכרת.

 

למידע נוסף על סיאליס או בעיות זיקפה בכלל, לחץ כאן ופנה לקליניקה של ד"ר דריי

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו