מתחפשים ולא רק בפורים: משחקי תפקידים בחדר המיטות

מטפלים זוגיים וסקסולוגים רבים ממליצים על שימוש במשחקי תפקידים בחדר המיטות כאחת הדרכים לרענון הזוגיות וחיי המין. משחקי התפקידים, ובתנאי שהם מקובלים על שני בני הזוג, יכולים להוסיף תבלין לחיי המין ולשפרם עד מאוד.

משחקי תפקידים מאפשרים לבני הזוג דרך נחמדה להגשים פנטזיות ולנסות דברים חדשים. החוויה מגיעה ממקום של להיות משהו שונה או אחר. במהלך המשחק בני הזוג לובשים חוויה של משהו אחר כולל התנהגותו, אופיו והעדפותיו. במשחק כאדם אחר ניתנת החירות לעשות דברים שבחיי היומיום או אפילו בחיי המין לא היינו מסוגלים או רוצים לעשות "בדמותנו". למשל: אישה מופנמת תקל להתבטא ולהדריך את בן זוגה היכן היא אוהבת שיגעו בה אם תשחק את השולטת (כאילו זו לא היא באמת).

למרות שלא מתחייב, ולפנטזיה יש מקום משלה, יש לאביזרים ולתלבושות שתואמות את הדמות אפקט שמעצים את החוויה הויזואלית. מצד אחד המעבר לדמות שבמשחק קל יותר ומצד שני קל יותר להשתחרר מעכבות כשמסתתרים מאחורי תלבושת או אביזרים.
חג פורים הוא הזדמנות נפלאה להעשיר את אוסף הרעיונות המיניים שלכם. חנויות התחפשות מלאות בשלל מסכות, חגורות, נוצות, אזיקים ושלל תוספות ותלבושות שישמשו אתכם לאורך כל השנה.

כדי שתוכלו שניכם להצעיד את המיניות שלכם לריגושים חדשים, עליכם לבחור משחקים שירגשו את שניכם. הדרך לעשות זאת היא באמצעות שיחה מקדימה או עריכת רשימת חמשת המועדפים על כל אחד מכם ולמצוא את הדומות, המקבילות או המשלימות עבור שניכם. ניתן גם להיעזר בסצינות מסרטים אהובים. חשוב שתמצאו פנטזיות שמתאימות לשניכם. אל תסכימו רק כדי לרצות את בן/ת הזוג. במידת הצורך עבדו או רככו את התסריט.
אל תקבלו או תשלימו תסריט שלא נח לכם עמו. יש לשחק רק במשחק שאתם מסכימים לו.
להוספת ריגוש נסו לצאת עם התחפושת שלכם לבילוי והתנהגו כפי שהדמות היתה מתנהגת.

לפעמים ובעיקר בהתחלה תהיו נבוכים וצפוי שתצחקקו. אני בעד. הצחוק בריא לנפש ותבלין מומלץ לחיי המין. אל תשכחו, שגם הפרטנר/ית שלכם נבוך/ה…
אם בכל זאת לא הצלחתם להתגבר על המבוכה, יין ישמח לבב אנוש, יטשטש מעט את שיקול הדעת וישחרר כל עכבה אם היתה.

בשלב הראשון אני ממליץ לא ללכת רחוק. בחרו סצינות פשוטות ומוכרות יותר מחיי היומיום.
אם עדיין לא נח לכם להכנס לדמות, נסו להיות אתם במקום אחר, בזמן אחר, בסיטואציה שונה. כך למשל נסו לשחק את הזרים בדייט, את הפעם הראשונה שנכנסתם למיטה וכו'.
נסו לשחזר את הרגעים שלפני. את ההכנות הלבוש, האיפור, ההתרגשות, המבוכה. לכו למסעדה או למקום שבו נפגשתם, פלרטטו כאילו אינכם מכירים אחד את השנייה.
דברו גם על התקופה ההיא. שחזרו מה חסר לכם היום שהיה אז. מה אהבתם ונהניתם לעשות ושחזרו עד לפרט האחרון. אם אין לכם אומץ לעשות היום סקס על חוף היום, שחזרו זאת בחדר השינה שלכם באמצעות דיסק אווירה, רוח ים שתגיע ממאוורר, מגבות וכו'.  נסו גם הכרות ספונטנית בבר שממשיכה לבית מלון (אמיתי או בפנטזיה לבחירתכם).

משחקי התפקידים מעבר להנאה שהם מסבים והצורך שהם מספקים לנו, תורמים להכרות מעמיקה יותר עם המיניות של עצמנו כיחיד/ה וכזוג. החוויה הזוגית של משחקי התפקידים מעבר להרחבת הגבולות מאפשרת הכרות עם עולם הפנטזיה של בני הזוג והעמקת החיבור עמם.

רעיונות לסצינות

אפשרות 1: זרים בפאב
התסריט: היא יושבת על הבר, הוא יוצר קשר עין מהצד השני. היא מחייכת. הוא ניגש ושואל אם אפשר להזמין אותה למשקה. היא מסכימה. הוא לוחש באוזנה שהיא נראית לוהטת ושואל לשמה. הם מפלרטטים. אחרי שחלקו משקה או שניים אפשר להתקדם למגע גופני, ומשם לפינה אפלולית בפאב, לרכב או למלון.

רשימת קניות: עבורה – חצאית קצרה, גופיה צמודה, עקבים גבוהים, למשקיעות – פאה בצבע החביב עליו.

שדרוגים: אפשר כמובן לשחק את המשחק בבית אבל עדיף לקחת אותו החוצה, לפאב אמיתי. להגברת החוויה, אל תעברו בבית. קחו את הבגדים לעבודה והמשיכו לבילוי ישירות משם. קבעו שעה גמישה לתחילת המשחק כדי שכל אחד מכם יוכל לספוג את האווירה ולהיכנס לתפקיד בקצב שלו. ארגנו כך שתוכלו לחזור הביתה ברכב אחד כמובן. שכרו מראש חדר במלון או עצבו את חדר השינה בבית כמו מלון. לחילופין, במקום להיפגש בפאב למה שלא תאסוף "טרמפיסטית" סקסית? אם בחרתם להתחיל את המשחק בפומבי, הקפידו לשמור על כללי הזהירות, לא להגזים בלבוש החשוף ולהימצא בסביבה בטוחה.

אפשרות 2: חינוך מיני
התסריט: היא המנהלת, הוא התלמיד הסורר. היא יושבת במשרד, הוא נכנס לאחר שנתפס מציץ לשירותי הבנות. לאחר שיחת נזיפה קצרה היא מושיבה אותו לכתוב בדיוק על מה הוא חשב בזמן שהציץ ומאלצת אותו לקרוא לה בקול רם את מה שכתב. כיוון שיכולות הביטוי שלו בכתב לא עולות על הציפיות, היא דורשת שידגים עליה את מה שכתב ומדריכה אותו בהתאם. אם הוא שוגה היא מצליפה בו (בעדינות!).

רשימת קניות: עבורה – חליפת עסקים סקסית ומחויטת (עם לבנים סקסיים מתחת, כמובן), משקפיים.
עבורו – תלבושת בית ספר (טרנינג וחולצה לבנה יספיקו), ילקוט עם מחברת ועט.
לאווירה – שולחן "מנהלת" וכסא, סרגל מפלסטיק להצלפה.

שדרוגים: המשיכו את המשחק גם במיטה, כשאחד מכם משחק את תפקיד בן הזוג הצעיר וחסר הניסיון והשני את בן הזוג המנוסה. על הפרטנר המנוסה להדריך את השני וללמדו כיצד לענג אותו מהחל משלב המשחק המקדים ועד ליחסי מין. זאת בדיוק ההזדמנות לתאר לבן/בת הזוג מה אתם אוהבים ואיך, להתעקש על משחק מקדים ארוך ומפורט, לשלוט על קצב ועומק החדירה ובאופן כללי ליהנות מסקס כבקשתך. לאחר מכן אפשר להתחלף ולתת לבן/בת הזוג ללמד אותנו דבר או שניים.

אפשרות 3 : שוטרים וגנבים
חייבים להודות, מדים זה סקסי ומשחקי השליטה שהם מביאים עמם באופן טבעי "עושים את זה" לרבים. בחנויות ניתן  למצוא תחפושות שוטרים לנשים ולגברים שבהחלט כדאי לנצל. מילת אזהרה – האזיקים שמגיעים עם התחפושות לרוב מאיכות ירודה ועלולים להישבר או להיתקע. אם בכוונתכם להמשיך ולהשתמש באזיקים במסגרת משחקי תפקידים, שווה להשקיע בזוג איכותי מחנות מין. אם המשחק הוא חד-פעמי, בדקו היטב את תקינות המנעול מראש והעדיפו לחבר אותו בצורה שתאפשר שחרור במקרה תקלה (למשל לרגל של הכסא ולא למוטות המשענת). בכל מקרה, הקפידו לא להדק אותם יותר מדי.

התסריט: הוא השוטר, היא נתפסה נוהגת במהירות גבוהה מדי. הוא מבקש מסמכים, היא מתחילה למלמל משהו על ארנק בתיק אחר. הוא חושד שהיא שיכורה ופוקד עליה לצאת מהרכב. השוטר מבצע חיפוש גופני ומתעקש גם על חיפוש בעירום. היא מתנגדת (או שאולי לא?), הוא שולף אזיקים ומוביל אותה לתחנת המשטרה להמשך תשאול סקסי במיוחד: הוא ישאל אותה על העדפותיה במיטה ואם לא תענה הוא ידגדג אותה בנוצה או יחליק עליה קוביית קרח. אם היא תענה בכנות – הוא ידגים.

רשימת קניות: תחפושת שוטר (או אביזרים), אזיקים, נוצות, קרח.

שדרוגים: במקום לתת לשוטר ליזום, תוכלי לנסות לפתות אותו כדי להימנע מדו"ח. הוא יהיה מקצועי ויתנגד, את תפעילי את כל קסמייך ופנקי אותו עד שיוותר לך.

אפשרות 4: הפירטים באים!
התסריט: הוא קפטן ספינת הפירטים, היא הנסיכה היפיפייה שנפלה בשבי. היא תתחנן על חייה, הוא יהפוך אותה לשפחה וידרוש ממנה לשרת אותו, או יכפות אותה לתורן הספינה עד שישולם עבורה כופר (ובינתיים אפשר לתחקר אותה כמו בתסריט הקודם).

רשימת קניות: עבורו – תלבושת (או אביזרים) של פיראט, חבל.
עבורה – תלבושת נסיכה (או אביזרים).

שדרוגים: לחובבי הבדס"מ, אפשר להצליף בשפחה אם לא תתנהג כיאות. למען השוויון, היא יכולה להיות מפקדת האמזונות והוא השבוי. תנוחת הרכיבה מתאימה במיוחד לסיום משחק זה.

אפשרות 5: עקרת בית משועממת וטכנאי
התסריט: היא עקרת בית משועממת, הוא הטכנאי שהזמינה כדי לתקן את הטלוויזיה המקולקלת. היא פותחת את הדלת בחלוק חצי פתוח שמתחתיו מציצים לבנים סקסיים במיוחד ומובילה אותו לסלון. הוא ניגש לעבודה, היא יושבת על הספה מולו ומתפנה למרוח קרם גוף. הוא מבקש כוס מים, היא שופכת אותה עליו בטעות וממהרת להציע לייבש את בגדיו. בינתיים היא מציעה לו לשבת לידה על הספה…

רשימת קניות: עבורו – סרבל או בגדי עבודה, כובע מצחייה, ארגז כלים.
עבורה – חלוק סקסי ולבנים חדשים.

שדרוגים: לאחר ש"תיקן" את הטלוויזיה הטכנאי מופתע לגלות שמנגן ב-DVD סרט אירוטי ושניהם נשארים לצפות בו וליישם.

אפשרות 6: יום צילומים
סטריפטיז הוא אחד ממשחקי התפקידים הנפוצים ביותר וגם המגרים ביותר. אפשר לבצע אותו כשלעצמו בליווי מוזיקה או במסגרת משחקים כגון "אמת או חובה" או "סטריפ פוקר". כאן מוצעת אלטרנטיבה נוספת.

התסריט: היא צלמת שממתינה בסטודיו, הוא דוגמן שהוזמן לצילומי פרסומת. היא מציעה לו משקה ומתארת את נושא הצילומים. הם ניגשים לעבודה כשהיא נותנת הוראות בימוי מדי פעם ומעמידה אותו במגוון תנוחות סקסיות. לאט לאט היא מבקשת ממנו להסיר פרטי לבוש עד שהם מצלמים תמונות עירום. חשוב להבהיר מראש מה יקרה לתמונות שיצולמו. אפשר להשתמש במצלמה אנלוגית ללא סרט צילום או למחוק מיד את התמונות מהמצלמה הדיגיטלית.

רשימת קניות: הצטיידו במצלמה עם פלאש, אביזרי צילום כגון חצובה ומסך לרקע ותאורה מתאימה. כדאי לדאוג למצעים יפים, כריות או פריטים אחרים שאפשר לדגמן איתם וגם לכסות בהם איברים פרטיים אם הדוגמן או הדוגמנית ביישנים במיוחד. מוזיקה נעימה יכולה לתרום גם כן.

שדרוגים: במקום לתת לצלמת ליזום, הדוגמן יכול להתלונן על החום ולהתחיל להתפשט מיוזמתו. הצלמת מוחה, אבל כמובן לא מצליחה לעמוד בקסמיו.

כללי מפתח למשחקי תפקידים

הרמוניה – במשחקי תפקידים יותר מאשר ביחסי מין רגילים נדרשת מידה גבוהה של רגישות ובטחון. ההנאה משותפת לשניכם. אם אחד מכם מרגיש אפילו מעט שלא בנח, כבדו את זה והפסיקו לאלתר. חשוב שתשוחחו ותתאמו מראש את כל הפרטים כדי למנוע מבוכה ואי נעימות.

גבולות –  לא נדירה פנטזיית השליטה וגרימת הכאב בדרגה כזו או אחרת. שימו לב לגבולות שלכם מאחר ויש הבדל גדול בין נשיכה פוצעת וצביטה קלה, קשירה כואבת או דגדוג עם נוצה. בדקו בינכם לבין עצמכם מהו הגבול שאחריו אסור להמשיך. אם בחרתם להתנסות בפנטזיות מסוג BDSM   מן הראוי שתתכוננו אליהן היטב, תוך שימוש באביזרים מתאימים ובטוחים. מומלץ שתבחרו מילת קוד ברורה שתסמן לכם לעצור את המשחק אם הוא הגיע למקום שלא נעים לאחד מכם. אל תקבעו מילים כמו "מספיק" או "די" שיכולות להשמע כחלק מהמשחק המיני.

אונס – אונס היא פנטזיה נפוצה אצל נשים, אם כי אינה באופן מוחלט בקשה סמויה להיאנס. האונס בפנטזיה המינית מראה על הצורך להיות נשלטת. ולכן, במידה והחלטתם לשחק את סצינת אונס, עשו זאת לאחר שהתנסיתם במספר משחקי תפקידים אחרים ויצרתם אמון ותקשורת טובה. במשחקי אונס חשוב מאוד להגדיר גבולות ברורים וחד משמעיים וכמובן לא לשכח את מילת הקוד לעצירה לאלתר. השתדלו משחקים מסוג זה לעשות בשקט או במקום מבודד על מנת לא יצור פאניקה וחרדה בקרב שכנים או עוברי אורח.

לסיכום, משחקי תפקידים ירעננו ויפיחו רוח חדשה בחיי המין והזוגיות שלכם. הם יעמיקו את התקשורת בינכם ויכניסו חוויות חדשות לקשר.
אם קיימות בעיות קודמות, מן הראוי שתטפלו בהן בטרם תעלו במדרגה הזו ביחסים שלכם. משחקי תפקידים דורשים תקשורת מלאה בין בני הזוג ובמידה ואינה קיימת התוצאות יכולות להיות הרסניות.

בהצלחה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו