טכניקת מין אוראלי מנצחת

נשים רבות נרתעות מהענקת מין אוראלי ממגוון סיבות, החל מחוסר ניסיון, דרך דחייה מריח הגוף של בן הזוג או מהזרע שלו וכלה ברפלקס הקאה רגיש. הרוב המכריע של הגברים, עם זאת, אוהבים מאוד מין אוראלי. אולי זה בגלל תחושת השליטה, האפשרות לצפות בך מענגת אותו או התחושות הייחודיות שרק הלשון יכולה לספק, ובוודאי נעים להם לראות שאת מפגינה אהבה כלפי האיבר החשוב ביותר בגופם, מאחר וגברים מזדהים לגמרי עם איבר המין שלהם.

כאשר הוא מתבצע נכון, מין אוראלי הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להראות לבן הזוג שאכפת לך מההנאה שלו. הנה הטיפים המנצחים שלי למין אוראלי מעולה שיהפכו אותך למאהבת מושלמת, עם התייחסות לכל הקשיים והחששות שעלולים לעלות. גם אם מעולם לא היה לך אומץ לנסות, או שההתנסויות הקודמות שלך במין אוראלי לא היו מוצלחות, אני מציע בחום לנסות שוב.

איך מתחילים מין אוראלי?

דבר ראשון, הכירי את מבנה איבר המין של הגבר. התחילי בעיסוי של האשכים והפין לכל אורכו. לקקי את העטרה, השתעשעי בהכנסתה לפיך והעבירי את לשונך על נקודת החיבור בין הכיפה לאיבר המין, במיוחד בצד התחתון שלה. זוהי הנקודה הרגישה ביותר באיברו. העבירי את לשונך בתנועות מתמשכות לכל אורך הפין מלמטה למעלה, הרטיבות תסייע לך בהמשך ובינתיים תאותת לפרטנר על העתיד לבוא. לקקי את האשכים ומעט אחריהם לכיוון הפריניאום, ונסי אפילו להכניס אחד מהם או את שניהם לפיך. כל הגברים אוהבים מגע באברי המין שלהם אבל חשוב לזכור שכולנו שונים – קחי את הזמן להכיר אותו והיי רגישה לתגובותיו. אם משהו ממעשייך לא נעים לו – וותרי.

כשאת מוכנה, קחי את איברו בפיך, הצמידי את שפתייך ובצעי תנועות מעלה-מטה לאורך האיבר. שני מדי פעם את מידת הלחץ שמפעילות שפתייך ואת מידת הואקום שאת יוצרת על הכיפה והעטרה. אמנם בסרטים ובפנטזיות מדובר על חדירה אוראלית מלאה, אך מבחינה מעשית האזור הרגיש ביותר נמצא בראש הפין ובשליש הראשון שלו. השתמשי בידייך כדי לגרות את אותו חלק בפין שאינך מכניסה לפיך.

 נרתעת מריח הגוף שלו?

כל מגע מיני נעים יותר לאחר מקלחת, קל וחומר כשמדובר במין אורלי. את יכולה ליזום מקלחת משותפת ולהתחיל בליטופים מגרים או באוננות במהלכה ואז לעבור למיטה אבל מעניין מאוד גם לקיים מין אוראלי במקלחת. זה יכול לעזור במיוחד למי שנרתעת מריחות וטעמים, שכן המים שוטפים ומנטרלים הכול וגם יוצרים מעין בועה של תחושות נעימות ומרגיעות, ללא הסחות דעת. בנוסף, אם תפסיקי באמצע לצורך מנוחה, מי המקלחת ישמרו על תחושות הלחות והחום הנעימות באיברו.

מתעייפת באמצע מין אוראלי?

תנועת מעלה-מטה בלבד היא משעממת עבורו ומעייפת עבורך. נסי לגוון באמצעות תנועות מהירות או איטיות, חזקות או מרפרפות. עברי בין גירוי האיבר לאשכים, השתמשי לסירוגין בידיים, בשפתיים ובלשון ואפילו (בעדינות רבה!) בשיניים. יש גירויים שמגע של השיניים מאוד לא נעים להם, לכן הקפידי לשים לב לתגובותיו. שתפי חלקים אחרים בגופך בחוויה, למשל דגדגי אותו בשערך או נסי לשפשף את איברו בין שדייך כשאת מצמידה אותם משני הצדדים. התגרי בו מדי פעם: הפסיקי את מעשייך, נשפי עליו בעדינות, השמיעי קולות של הנאה ולכדי את מבטו כדי שיידע שגם את נהנית לענג אותו.

חוששת מרפלקס הקאה?

הקפידי לנשום דרך האף. במקביל, עטפי בידך את בסיס הפין כך שתוכלי לשלוט באופן מוחלט על עומק החדירה. בידך השנייה תוכלי לגרות את האשכים שלו או את בלוטת הערמונית, אם הוא מסכים לכך.

לא מעוניינת לבלוע?

עדיף לא לירוק כדי לא להעליב את הפרטנר אבל אין שום בעיה פשוט לתת לזרע לזרום במורד הפין ועל בטנו או להפסיק לפני שהוא שופך ולעבור לגירוי ידני או לחדירה. מין אוראלי במקלחת מסייע מאוד גם במצב כזה. כדאי לשוחח עם בן הזוג על העדפותייך מראש כדי שיוכל להזהיר אותך לפני שהוא עומד לפלוט.

בעמוד איך לענג גבר יש מידע נוסף בנושא.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו