למדי להיכנע

נשים רבות מתקשות לאבד שליטה בחיים. אותן נשים ממש מתקשות לאבד שליטה גם במיטה. נשים כל כך רגילות להיות אחראיות על הכל, לעשות הכל ובמקביל. ריבוי המשימות והיעילות בניהול הזמן שעושה אותך לסופר אמא, אישה וחברה הוא בדיוק מה שמקשה עלייך להשתחרר ולהרפות את השליטה בחדר השינה. נשים שמתקשות לאבד שליטה סובלות הרבה פעמים מחוסר יכולת לקבל אורגזמה. אז איך מתחילים לשחרר? אני ממליץ על קביעת "תאריך כניעה". תאריך בו השותף שלך הוא האחראי על הכל.

כדי להיות מאהבת המושלמת לפעמים צריך לדעת לשחרר ולתת לו לאחוז במושכות. תני לו להגשים את הפנטזיה, באותו הערב הוא בוחר את התלבושת שלך, האביזרים, המסעדה, את המסלול להגיע למסעדה (כן, ואת לא מתערבת ולא מעירה לו כל הדרך), ואפילו את הבגדים התחתונים שלך באותו ערב. זה אולי ירגיש לך קצת מוזר, אפילו מרגיז בהתחלה לשחרר את השליטה, אך עם הזמן את עשויה למצוא שזה בהחלט קל ונעים פשוט לשבת וליהנות מההובלה והבחירות של מישהו אחר.

כניעות מינית

בסופו של דבר את תגלי שאין דבר יותר חושני ומלא תשוקה מאשר להיכנע לרצונו של בן הזוג. להיות כנועה במיטה (לפעמים) יכולה להיות חוויה מאוד ארוטית. זו דרך מצוינת לתבל את החיבור המיני ביניכם. כאשר את נתונה לחסדיו של הגבר שלך, בלי לדעת מה יקרה הלאה, זה הופך את הסקס לאינטנסיבי ומרגש. פנטזיה על כניעה מאוד נפוצה אצל נשים. הפסיכולוגיה אחרי זה היא שנשים משתחררות מתחושת האשמה בקשר לרצונות המיניים שלהן, כאשר המין "נכפה" עליהן, ע"י הגבר.

הגשימי את הפנטזיה

שימו לב, מדובר על פנטזיה בלבד, כשהכוח להפסיק ברגע שלא נוח או נעים נמצא רק אצל האישה. אז בואי ושתפי את בן הזוג בפנטזיה הזו. תגידי לו שאת רוצה להיות לגמרי בשליטתו. אפשר להפוך את כל הלילה ללילה של כניעה. זה יהיה מאוד ארוטי עבורך לא לשבת דרוכה במושב הנהג לשם שינוי. אפשר להשתמש באלמנטים קלים של D.S . אל תיבהלי, זה לא חייב להיות הארד קור. אזיקוני פרווה, משחקי תפקידים, אפילו טפטוף שעוות נר חמה מגבוה (לא כואב בכלל).

דברו על התאריך מראש, על פעילויות שמכילות את הפנטזיות הארוטיות שלכם. ודאו שאתם מסכימים על הגבולות ועם אילו התנהגויות ומילים אינכם חשים בנוח. בחרו מילת "ביטחון". חלק מההנאה במשחק הDS הוא השתובבות עם התנגדויות בת או בן הזוג. כך שאם תגידו "די" או "מספיק" זה יכול להתפרש כחלק ממשחק התפקידים. לכן חשוב שתבחרו מילה שאינה קשורה למשחק המיני. מילה ניטרלית שתבהיר שמבחינתכם המשחק עבר את הגבול, וצריך להפסיק מיד.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו