חילופי זוגות

איך לגרום לאישה לגמור

כולם שומעים הרבה על זוגות שרוצים להשתתף באורגיות או במסיבות של חילופי זוגות. הרבה פעמים אני מקבל אותם בקליניקה לטיפול דחוף בעקבות נזקים שאותה הרפתקה גרמה להם. חילופי זוגות לא מתאימים לרוב הזוגות.

כשלוקחים חלק באורגיה או מחליפים בן זוג במסיבה כזו אנחנו מכניסים אנשים אחרים לאינטימיות שלנו. זה אומר להסכים לקחת סיכון של לגלות מאהב יותר טוב, ויותר מפנק או עם איבר מין יותר גדול, מאשר הפרטנר הרגיל שלנו שהופך או הופכת לפרטנר חדש בשבילו. זה בעיקר מקום להשוואה ולהצגה לא תמיד נעימה.

איך יודעים אם חילופי זוגות מתאימים לנו?

לזוגות שרוצים להתנסות בחילופי זוגות, אני בעיקר ממליץ בהתחלה, לנסות "לבקר" במסיבות, להעשיר את הפנטזיות המיניות שלנו… לא להשתתף. ללמוד בלי לחץ ולחזור הביתה מגורים. בשלב שני אני ממליץ לכם לעשות אהבה ביניכם במסיבה כזאת ולבדוק אם אתם מוכנים גם להיחשף..

מין בשלישייה

נכון שהפנטזיה הכי נפוצה אצל גברים זה לקיים יחסי מין עם שתי בנות. ובמקביל אחת מהפנטזיות הנפוצות אצל נשים זה לעשות אהבה עם אישה. ואז, אפשר לחשוב, הנה לפחות מין בשלישייה כזו תהיה בסדר לכולם… במציאות זה לא מה שקורה. לעיתים קרובות האישה נפגעת מלראות את הגבר שלה עם אישה אחרת או שהגבר יכול להתאהב בבחורה השנייה או שהאישה יכולה להתאהב באישה השניה ולשכוח את בעלה שנשאר לבד במיטה. אני מטפל כרגע בקליניקה בזוג שהאישה עזבה את בעלה כדי לגור עם החברה החדשה שלה מהשלישייה.

לגבי שלישייה הפוכה, בין אישה ושני גברים, זו סיטואציה עוד יותר בעייתית. הגבר יכול להיפגע לראות את אשתו נהנית יותר עם גבר אחר או גברים אחרים ולשפוט אותה על זה וגם לשפוט את עצמו ואת גודל איבר המין שלו, "יש לו איבר מין יותר גדול ממני, היא נהנית יותר איתו…".

לא לשכוח שבאורגיה אישה יכולה ליהנות הרבה יותר מגבר מפני שהיא יכולה לגלות את המולטי-אורגזמיות שלה וגבר אחרי שתי שפיכות עלול להישאר לבד בפינה כצופה בביצועים של אישתו. ברכב בחזרה הביתה, המריבות לא נדירות. אז מה לעשות? קודם כל להיות מודעים לפנטזיות המיניות האלו ולשחק איתם בזמן של יחסי המין המשותפים.

שנית, לראות ביחד סרטים כחולים, להצטלם בזמן שעושים אהבה, ללכת למסיבות של חילופי זוגות אבל רק כ"תיירים" כדי לראות זוגות אחרים בלי להשתתף או כדי לעשות אהבה מול אחרים בלי לתת לאחרים להשתתף.

ואם בכל זאת מחליטים להסתכן ולהשתתף באירוע רב משתתפים שכזה, כדאי להימנע מסיבוכים עם רגשות, לבלות במסיבה כזו רק בחו"ל ולא בארץ. אני ממליץ על מקום הכי מגרה בעולם, בדרום צרפת, ורק בחודשי יולי אוגוסט "CAP D'AGDE" שבו 40,000 אנשים עירומים וסווינגרים מבלים. אז, תהנו אבל תיזהרו. לזוגות הנוסעים לפריז, אפשר לבקש כתובות של מועדוני חילופי זוגות שנחשבים הגדולים והטובים בעולם.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו