טיפול בבעיות זיקפה בעזרת ויאגרה

ויאגרה לטיפול בבעיות זקפה

בשנת 1998 יצא לאוויר העולם אחד הכדורים הנמכרים ביותר בעולם, מאז ועד היום, לטיפול בבעיות זיקפה. הויאגרה יצאה לשוק העולמי כפתרון לבעיות אין אונות, ונחשבת לאחד הכדורים הנמכרים ולצערנו, גם המרבים בזיוף, בשוק העולמי.

למעלה מ-35 מיליון גברים ברחבי העולם התנסו בנטילת ויאגרה והשפעתה על יחסי המין. למיטב ניסיוני, מטופלים אשר נוטלים ויאגרה, משתפים כי תחושת הביטחון והאמון העצמי שלהם עלו, היכולת שלהם להחזיק בזקפה לאורך כל הסשן המיני גדל, וזה כמובן משפיע על רבדים רבים נוספים.

הויאגרה אומנם מספקת פתרון נהדר, אולם חשוב להבין היטב את ההשפעה שלה, מה המינון המומלץ, האם ניתן ליטול אותה ללא מרשם רופא, ותשובות לשאלות נוספות אשר מטופלים מרבים לשאול אותי.

ויאגרה – הוראות שימוש

את הויאגרה נוטלים ככדור אשר בולעים דרך הפה. יש ליטול אותו כחצי שעה עד שעה לפני קיום המגע המיני. הוויאגרה מתאימה במיוחד לגברים שמתכננים את תזמון יחסי המין שלהם  ופחות לכאלה שמנהלים אורך חיים שבו יחסי המין הם ספונטניים ברובם. לפציינטים שמקיימים יחסי מין ספונטניים או יומיומיים אני מעדיף לרשום טיפול בכדור אחר מסוג סיאליס יומיומי. אפשר לקחת את הוויאגרה יום לאחר יום  באישור רופא מטפל כמובן, אך חשוב לזכור כי אסור ליטול יותר מכדור אחד במשך 24 שעות.

אפשר ליטול ויאגרה בזמן הארוחה וגם על קיבה ריקה, אך חשוב לציין כי למזון שומני יש נטייה לעכב את תחילת פעילותה.

ויאגרה – מינון

ישנן שלוש אפשרויות של מינון לויאגרה: 25 מ"ג, 50 מ"ג ו-100 מ"ג, כאשר ההמלצה היא להתחיל במינון הנמוך ולהגביר לפי הקצב. המינון הנפוץ הוא 50 מ"ג.

את המינון של 50 מ"ג מומלץ ליטול כשעה לפני קיום יחסי המין וזהו המינון הממוצע. לגברים שרוצים תוצאה של זיקפה אופטימלית וחזקה במיוחד אני רושם מינון של 100 מ"ג. גם במקרה הזה יש ליטול את הכדור כשעה לפני קיום יחסי המין, כאשר ההשפעה של הכדור יכולה להימשך לפחות ארבע שעות, עד 12 שעות.

כדור ה-100 מ"ג הוא בעל השפעה גבוהה על הזיקפה, וידוע כמשפיע גם על מטופלים אשר דיווחו על חוסר הצלחה עם תרופות אחרות שנטלו כדי לשפר את הזיקפה.

אצל צעירים הסובלים מחרדת ביצוע, אני ממליץ על ויאגרה כתוספת עבור הטיפול הסקסולוגי שאני מציע, אשר תפקידו הוא השבת תחושת הביטחון המיני באמצעות חוויות הצלחות רציפות בתחום.

מינון מעל גיל 50

אצל מטופלים מעל גיל 50, אני נותן הפניה לבדיקות דם הורמונאליות על מנת לבדוק את הרמה של הטסטוסטרון החופשי. טיפול בתוסף טסטוסטרון בזריקות IM או בג'ל יומיומי בשילוב ויאגרה 100 מ"ג פותר לרובם של המטופלים מעל גיל 50 את בעיות הזיקפה שלהם.

משך הפעילות

הכדור מאפשר בממוצע חצי שעה של זקפה רצופה, ושליש מהמטופלים מספרים כי הויאגרה מתחילה להשפיע לאחר כ-15 דקות מנטילת הכדור. ההשפעה המיטבית על הזקפה נשארת עד 12 שעות לאחר נטילת הכדור.

ויאגרה ואלכוהול

האלכוהול מוריד את יעילות הוויאגרה. מומלץ לא לשלב ביניהם.

ויאגרה – תופעות לוואי

לויאגרה לא אמורות להיות תופעות לוואי, התופעות המעטות עליהן מדווחים לי המטופלים מסתכמות בכאבי ראש. יכולות להיות הפרעות נדירות בראייה. יש לדווח כמובן לרופא ברגע שהתופעות הללו מתרחשות, אולם ברוב המקרים הן נעלמות לאחר מספר ימים.

האם ניתן ליטול ויאגרה ללא מרשם רופא?

לא! ויאגרה ניתן ליטול רק באמצעות מרשם רופא, ואין זה תחום שכדאי לשחק עימו. הרופא המטפל יודע לקחת בחשבון מספר משתנים חשובים, על מנת להחליט אם ניתן לרשום את הכדור למטופל, או לא.

ישנם תחליפים רבים , שאין להם הוכחת יעילות מחקרית,  בשוק לכדור הויאגרה, אשר אינם דורשים מרשם רופא, אולם הויאגרה המקורית והגנרית  אינה נמכרת ללא מרשם רופא.

ואם זה לא עובד?

במקרים בהם המטופל אינו מרוצה מהתפקוד המיני שלו גם לאחר נטילת הכדור, אני מבקש מהמטופלים לערוך בדיקת דם ובה אוכל לראות נתונים עבור טסטוסטרון חופשי, פרולקטין, DHEA-S, TSH, ולגברים אחרי גיל 45 גם ערכי  PSA.

ברוב המקרים, המטופל זקוק לאיזון הורמונאלי נוסף לנטילת הויאגרה, כגון תוספות של טוסטסטרון, שמאפשר פתרון יעיל במקרה והכדור לא השפיע מספיק על הזיקפה.

ויאגרה – לחץ דם

במקור, פותחה הויאגרה לטיפול ביתר לחץ דם ריאתי, ולמעשה, תופעת הזקפה המוגברת הייתה אחת מתופעות הלוואי המשמחות של התרופה. כלומר, לחץ דם גבוה יכול להיות אחת הסיבות העיקריות לבעיות זיקפה. גברים שסובלים מלחץ דם גבוה יכולים להיות גם מאובחנים עם מידה נמוכה של טסטוסטרון. במקרה כזה, חשוב כמובן ליידע את הרופא המטפל, בסוגיית חץ הדם הגבוה, על מנת שיוכל להתאים את התרופה והמינון המתאים, לטיפול בבעיות אין אונות.

כמה עולה ויאגרה?

כמו הרבה מוצרים אחרים, גם לויאגרה יש הבדל משמעותי כאשר רוכשים אותה בבית המרקחת של קופת החולים או בבית מרקחת פרטי. בבית המרקחת בקופת החולים תוכלו לרכוש חפיסה של 8 כדורים במינון 100 מ"ג, במחיר של 152 ש"ח (19 ש"ח לכדור בממוצע).  בבית מרקחת פרטי, המחיר לאותה חפיסה יהיה כ-219 שקלים (כ-27 שקלים לכדור). אגב, ככל שהכדור במינון גדול יותר ומגיע בחפיסה גדולה יותר, כך תשלמו פחות בממוצע על כל מ"ג.

מתי אסור ליטול ויאגרה?

צריך לעדכן את הרופא על כל התרופות שלוקחים או נלקחו כשפונים לטיפול בבעיות זיקפה.

שימוש בויאגרה אסור לגברים הנוטלים במקביל תרופות ממשפחת הניטראטים.

 

 

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו