גודל איבר המין

איך להגדיל את הפין

התסביך הנפוץ ביותר אצל גברים הוא הפחד שיש להם איבר מין קטן מדי, קצר או צר.

הרוב המוחלט של הגברים שבדקתי בקליניקה לאחר שהתלוננו על גודל איבר המין שלהם, נמצא בתחומי הנורמה ולא היה כל בסיס לחרדתם. רוב הגברים סובלים מבעיית דימוי גוף הקשורה לאיבר המין שלהם.

האורך הממוצע של איבר המין הוא בין 12 ל 15 ס"מ. מעניין לדעת שככל שיותר איבר המין קצר בזמן שהוא רפוי ,יותר הוא הופך להיות גדול בזמן הזיקפה וההפך, ככל שהוא גדול כשרפוי, כך פחות הוא גדל בזמן הזקפה.

טיפ מד"ר דריי:
גברים, אל תתפתו לשיטות פלא להגדלת הפין. זו תעשייה ענפה , הניזונה מפחדים ומיתוסים שקריים. הפין מורכב בעיקר משני גופים ספוגים שאי אפשר להאריך אותם מבלי להזיק להם.

כמה מילים להורים לבנים צעירים:

אבות ואמהות רבים מודאגים בנוגע להתפתחות איבר המין של התינוק או הילד. במפתיע, יותר אמהות שמדברות איתי ומבקשות שאתייחס לנושא , ופחות האבות.

אני תמיד מתייחס לכך ומבקש להביא את הילד לבדיקה אצלי או אצל רופא אנדוקרינולוג שמתמחה בילדים . אמנם , כאמור, אין אפשרות להגדיל איבר מין בגיל מבוגר, אבל כןניתן להשפיע על גודל איבר המין של ילד שבאמת סובל מאיבר מין לא מספיק מפותח לגילו.

אם להורים יש הרגשה שלילד יש איבר מין מאוד קטן שכמעט לא רואים ועד גיל 10 בערך אין כל שינוי, אפשר וצריך לפנות לרופא. רופא המתמחה בכך, יכול לתת טיפול שיזרז את גדילת הפין, וימנע את זה שהילד יסבול ממיקרו פין בעתיד. את הטיפול להארכת איבר המין של הילד ניתן לעשות עד גיל 13.

כל דבר הוא גנטי, ואם האבא מוריש לבנו גן של פין קטן במיוחד, אפשר לזהות את זה מוקדם ובזמן ולטפל בזה. טיפול כזה ישפיע על אורך האיבר בעתיד הן בזיקפה והן ברפיון.

מרגע שנגמר גיל ההתבגרות אין מה לעשות. אז דווקא במקרה זה של ילד צעיר, לפני גיל התבגרות, כדאי להתייחס ולטפל.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו