איך לא לגמור מהר – הפתרונות לשפיכה מהירה

ויאגרה לטיפול בבעיות זקפה

הבעיה של שפיכה מהירה לא התחילה היום, אך ככל שמעמד האישה בחברה עולה והגברים מתאמצים לספק את בנות זוגן החשיבות של שליטה על השפיכה עולה ובשנים האחרונות נראה שמופיעים עוד ועוד פתרונות כאלו ואחרים שמבטיחים לטפל בבעיה באופן אפקטיבי. אבל האם כולם באמת עובדים? לא בטוח…

פתרונות שעוזרים לגמור לאט יותר: תרופות ותכשירים הפתרון המיידי לשפיכה מוקדמת

התרופות בהן משתמשים בשנים האחרונות הן תרופות ממשפחת נוגדי הדיכאון מסוג SSRI ולמעשה מדובר בתופעות הלוואי המשניות של התרופות ולא באפקט הראשי שלהן. תרופות אלו נמצאו קשורות למנגנון השליטה במוח והן יחסית אפקטיביות (75% לכל היותר). היתרון הוא שאנחנו מכירים אותן יחסית טוב . מצד שני, 25% מהמטופלים עדיין צריכים לחפש פתרון אחר לגמירה מהירה ואחת מתופעות הלוואי הבעייתיות של נטילת נוגדי דיכאון מסוג זה קשורה לירידה בחשק המיני.

בנוסף לזאת, קיימים גם המאלחשים שתפקידים להאריך את הזמן עד לשפיכה ומורחים אותם על ראש הפין בערך כחצי שעה לפני קיום היחסים. למרבה הצער, למאלחשים יש שני חסרונות משמעותיים:

 • האפקטיביות היא קטנה יחסית, כ-50% בלבד.
 • האלחוש עשוי לפגוע בתחושה הן אצל נשים והן אצל גברים וכתוצאה מכך ההנאה מיחסי מין פוחתת משמעותית.

התרופות והתכשירים הם פתרונות נקודתיים לגמירה מהירה שלא עוזרים לטווח רחוק, ולכן כשמתשמשים בהם מפתחים סוג של תלות, כלומר השימוש בהם לא עוזר לטפל בשפיכה מוקדמת או לשלוט בה. מצד שני, הם מספקים פתרונות מיידים לשפיכה מוקדמת שלפעמיים צריך אותם ככלי SOS.

תרגילי "עצור והמשך" (Stop & Go) – לשיפור השליטה בשפיכה.

אלו הם תרגילים שמטרתם לשפר את היכולת לשלוט בשפיכה מה שיעזור לכם להשהות אותה. העיקרון של התרגילים הוא עצירה ממש לפני שמרגישים את המנגנון מתחיל לפעול. יש לכך מספר סימנים מקדימים כמו למשל התכווצות של שרירים באזור הישבן. בשלב הראשון המטרה היא לעצור את השפיכה באמצעות לחיצה קלה על ראש הפין בין שתי אצבעות, כאשר קל יותר לעשות זאת עם בת הזוג (למרות שאפשר גם באמצעות אוננות עצמית).

בשלב הבא, כאשר מבצעים את התרגילים האלו בהצלחה, העצירה נעשית באמצעות שינוי תנוחה או מעבר לפעילות מינית שלא קשורה לחדירה.

תרגילים אלו הם לא מאוד פשוטים וגם יכולים להביא לתסכול בתחילה, אך בטווח הארוך הם מביאים לתוצאות טובות .

עבודה במישור הרגשי

כידוע, במקרים רבים קיים חיבור גדול מאוד בין הגוף לנפש, והדבר נכון גם בכל מה שקשור לפעילות מינית. המחשבה הראשונית היא שמדובר רק במקרים בהם יש מתח בין בני הזוג או הבדלים גדולים בחשק המיני. בפועל הדברים יותר מורכבים וגם לחצים יום יומיים יכולים ליצור מצב של תפקוד לא אופטימלי. לכן, הרבה פעמים נעזרים בטיפול פסיכו דינאמי בו הרבה פעמיים המטופל מעז לדבר על דבר שאינו יכול לדבר איתם גם עם סביבתו הקרובה, כולל הפרטנר.

טיפול הדרגתי אצל ד"ר דריי – יסייע לך להשהות, לעכב ולשלוט בשיפכה.

ד"ר דריי פיתח שיטה ייחודית שלמעשה משלבת את כל הפתרונות שהוצגו כאן לידי סדרת מפגשים בעלות מספר שלבים. השיטה מתאימה הן לזוגות קבועים והן למי שלא נמצא כלל במערכת יחסים. סדרת המפגשים המלאה מורכבת משבעה מפגשים:

שלב ראשון, שלב הרקע: בשלב זה מבררים את הרקע הכללי והרפואי של המטופל, מבינים מה הביא אותו לפנות לטיפול ומהי תפיסת העצמי שלו בנוגע לגופו. זהו השלב שבו המטפל בעיקר מקשיב ורושם.

שלב שני, שלב ההסברים וההבנה: בשלב זה המטפל הוא הדומיננטי ותפקידו להסביר על רפלקס השפיכה ומה בדיוק משפיע עליו.

שלב שלישי, התאמת מינון תרופתי: אם המטופל נמצא מתאים לטיפול תרופתי, ד"ר דריי מתאים לו פורמולה ייחודית שפיתח בשנים האחרונות שמרגילה את הגוף לא לשפוך מהר , ללא תופעות לוואי בלתי רצויות תוך כדי הסברים על אופן הפעולה של התרופה והתופעות החיוביות שלה. חשוב להבין שמדובר רק בשלב זמני ולא בפתרון קבוע.

שלב רביעי, "חרטות ותקוות": בשלב זה מבררים כיצד הדברים נראים מהצד השני במטרה לחשוף בפניו את הטיפול ולהימנע ממצב של "אויב מבית". במידת הצורך אפשר להגיד שמתבצע טיפל, אך לא מעבר לכך…

שלב חמישי, למידה: בשלב זה מתרכזים בתרגילים השונים ומתרגלים את הטכניקות עד להבנה מלאה של המנגנון. זהו שלב ארוך יחסית שיכול לקחת מספר חודשים.

שלב שישי, השלב הזוגי: בשלב זה הטיפול הופך לזוגי, אם לא היה כזה עד עכשיו. מתמקדים בהורדה נוספת של התרופות, ואם צריך גם שימוש בצמחים טבעיים או ויטמינים.

שלב שביעי,סיכום: זהו השלב שבו התלות בתרופות אמורה להיפסק ועוברים לדבר על האופן בו המטופל רואה כעת את המצב.

 

 

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!
  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו