איך לעזור לה להגיע לאורגזמה

איך לגרום לאישה לגמור

לאישה יש כמה דרכים להגיע לאורגזמה: באקט עצמו, לפני האקט ורק ממגע (בלי אקט מיני). הכי נכון זה לעזור לה להרפות את כל השרירים ולהשתחרר. שריר מכווץ לא מעביר תחושות. תגיד לה ברכות להזיז את הראש, להזיז את האגן, לנשום רגוע ולפנטז על משהו נעים, לא חייב להיות מיני. תנסה להישאר שקט ורק תתעסק בגוף שלה לפי מה שהיא משדרת. איפה שזה נעים לה. האישה צריכה להתרכז בתחושה שכיף לה. ואז האורגזמה תבוא בצורה עדינה, בלי תזוזות גדולות.

כדי שגבר יוכל לעזור לאישה שלו להגיע לאורגזמה יותר טובה ויותר בקלות, וכדי לדעת איך לענג אותה, עליו להכיר את מורכבותו של גופה ולדעת שיש לנשים פוטנציאל ליהנות מכמה סוגי אורגזמות.

 

קיימות 3 דרכים להגיע לאורגזמה:

1. אורגזמה דגדגנית:

צריך לדעת שבפעמים הראשונות שאנחנו הולכים לנסות ליהנות מאורגזמה דגדגנית זה הולך לקחת הרבה זמן, זה מאוד ארוך, זה לא יקרה תוך 2-3 דק'. אם יש באזור כאבים או יובש, צריך להיבדק אצל רופא סקסולוג ולפתור את זה. הדרכים לאורגזמה דגדגנית הן מגוונות ושונות אצל כל אישה. אפשר לנסות לעזור לאישה לגמור בעזרת היד, באותו אופן בו אישה נוגעת בעצמה, אבל כמו שוודי אלן אמר "אני מכיר הכי טוב את עצמי" לכן זאת לא תמיד האופציה המועדפת. אף פעם לא תוכל לגעת בה באותה יעילות שבה היא למדה לגרות את עצמה. הדרך הכי נעימה לאישה להגיע בה לאורגזמה היא קבלת מין אוראלי. גירוי עדין של אזור הדגדגן עם הלשון והשפתיים של בן הזוג.

אז איך לענג אישה? הענקת מין אוראלי לאישה עד שהיא תגמור מזה, דורשת מיומנות.
כך עושים זאת:
שכב על הבטן כשהאישה שוכבת על הגב לפניך וכפות רגליה על הכתפיים שלך. כדאי בהתחלה לשים כרית מתחת לישבן שלה וכל הזמן תמשיך לנשום דרך האף. תתרכז בעיקר בדגדגן ואל תלך לאיבוד בשפתיים הפנימיות. תקפיד על מגע עדין עם הלשון באזור הדגדגן. מין אוראלי חייב להימשך לפחות 20 דקות כדי לאפשר לה להתרגל וליהנות בלי להיות מרוכזת על "מתי זה יגמר". אפשר להציע לבת הזוג להזיז קלות את האגן שלה למעלה ולמטה בזמן שאתה מגרה אותה, כדי להזרים תחושות וכדי שלא תכווץ את השרירים. תהיה רגוע ותשדר שיש לך את כל הזמן שבעולם, שאתה נהנה ושאתה שם בשבילה.

אם כבר אתה באזור, גם כדאי לגרות בלי לחדור ובלי להתרכז על זה את האזור של פי הטבעת ואפשר להחדיר אצבע כדי לגרות בו זמנית את נקודת הג'י. עליך להתעקש שזה יהיה מאוד ארוך כדי לשחרר את האישה מתחושת האשמה שלה על כך שהיא במרכז העניינים.

2. אורגזמה משולבת – דגדגנית בזמן האקט המיני:

אורגזמה זו עדיין קשורה לדגדגן, במקרה זה האישה יושבת מעל הגבר ומתחככת עליו וגם מגיעה לאורגזמה. גם זו אופציה שלוקחת הרבה זמן. דרך נוספת היא שבזמן שהגבר בפנים – האישה יכולה לשלוח יד ולענג עצמה במקביל לגבר. תנוחה נוספת שמאפשרת עינוג ידני בו זמני הן של הגבר לאישה והן של האישה לעצמה היא תנוחת "כפיות"- שני בני הזוג שוכבים על הצד, ובזמן החדירה דואגים לענג את האישה.

3. אורגזמה בחדירה:

אורגזמה זו נחשבת חזקה וטובה, נשים שגומרות מחדירה לא מבינות איך אפשר בלי זה. אז אם האישה שלך לא ביניהן – זה לא נורא. טכנית כל אחת יכולה להגיע לאורגמה בחדירה, זה לא מיתוס, אבל זה לא חייב להיות מטרה. 80% מהנשים בעולם חיות מצוין גם בלי זה.

האורגזמה הזאת היא מעניינת – היא לא קשורה לחיכוך, היא קשורה לתחושה של ניתוק בראש, תחושות נעימות מכל הגוף, זו אורגזמה שמגיעה מהמוח והיא יכולה לקרות בכל מיני פעולות מיניות אחרות לאו דווקא חדירה. יש נשים שמצליחות להגיע אליה מכפות רגליים. טיפלתי בנשים שעברו תאונת דרכים והן משותקות מהמותניים ומטה וגם הן יכולות להגיע לאורגזמה הזאת כי היא בראש. גם זו תיקח בין 20-30 דקות.

יש נשים שגומרות בקושי, מתכווצות, עושות תוך כדי תנועות מוגזמות, נושמות כאילו הן בהתקף אסטמה, כאילו בולעות את האורגזמה ומנסות להדחיק. נשים אלה יזכו לאורגזמה קצרה של 10 שניות ,לכל היותר, כל דבר בדרך יפריע להן ויוציא אותן מריכוז. אישה שכואבות לה הרגליים אחרי מעשי אהבה כנראה לא עושה זאת בדרך הנכונה.

  לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

  תודה על פנייתך
  נחזור אליך בהקדם!

  לקוחות מספרים

  • גיליתי עולם שלם של אורגזמות

   מרטין, רופאת נשים בת ארבעים וחמש, הגיעה אלי לייעוץ ולבדיקה מפני שחשבה שאין לה דגדגן, ובגלל זה לא חוותה מימיה אורגזמה דגדגנית. מהר מאוד התברר שלא חוותה גם אורגזמה נרתיקית, לא לבד ולא בזוג.

   בהסתכלות פשוטה באמת לא נצפו ראש הדגדגן או גופו וגם לא דגדגן מכוסה…

  • "לא מכיר אישה שלא גומרת"

   ז'ראר בן החמישים ושתיים הוא גבר גבוה ובנוי לתלפיות, חובב נלהב של כפר הנופש הנטוריסטי בקאפ ד'אגד שבדרום צרפת ושל הלילות נטולי העכבות והמטורפים שם, שבהם הנשים נחשבות למלכות. זה עשרים וחמש שנה הוא מבלה שבועיים מדי קיץ בסדום ועמורה מודרנית זו עם אותם חברים…

  • כבר שכחה איך לזייף

   אורית, עורכת דין כבת שלושים המתגוררת בתל אביב, הגיעה אלי לטיפול לאחר פיאסקו במיטה. אחד המאהבים האחרונים שלה "תפס אותה על חם". ברגע שהתחילה לגנוח מעונג כהרגלה, זמן קצר לאחר החדירה, עצר לפתע המאהב ושאל אותה למה היא מזייפת…

  פתח אפשרויות ליצירת קשר

   לייעוץ עם ד"ר דניאל דריי השאר/י פרטים ונחזור אליך

   תודה על פנייתך
   נחזור אליך בהקדם!
   חייגו אלינו